רמפות למכולות

מסגריית האחים לוי מתמחה בייצור רמפות מפלדה, ממתכת, במיוחד להעמסה באמצעות מלגזות, אם אתם בונדדים, חברות שילוח, חברות שמייצאות מוצרים ואתם מעמיסים מכולות כעניין שבשגרה, רמפות למכולות הינו מוצר חובה עבורכם, הקלות שבהעמסת מכולה על ידי רמפה ממתכת לכניסה למכולה ללא הקפיצות המיותרות מקצרים את משך ההעמסה למכולה בצורה ניכרת ומשפרת את איכות העבודה של העובד. אז התקשרו עוד היום למתמחים בתחום מסגרייה  לקבלת הצעת מחיר לרמפה ממתכת פלדה רק אצל המקצוענים .

רמפה למכולה - ממתכת פלדה

העמסת מכולה מתבצעת יום יום בנמל או בחברות השילוח או במחסני היבואן, באמצעות הרמפה ממתכת לכניסה למכולה אנו נקל עליכם את משך העמסת הסחורה ונקל על העובדים באמצעות מלגזה להעמיס את כל התכולה למכולה, אתם תראו שיפור משמעותי באיכות העמסת המוצרים, מהירות ואיכות.

כפי שהינכם רואים מדובר במסגרת פלדה מאוד חזקה עם עמידות בהעמסה כבדה ביותר, אנו מקפידים על ייצור באיכות הגבוהה ביותר, כושר העמסה אדיר, פלדה צבועה בצבע עמיד, גימורים, ריתוכים נקיים, העמסה באמצעות מלגזה קלה במיוחד, מיועד לרוב ליבואני מוצרי חשמל, קרמיקה, ריהוט, כל מי שמייבא או מייצא את סחורתו הינו זקוק למוצר שלנו הרמפה למלגזה להעמסת מכולות.

משטח לפריקת רכבים חדשים ממכולות
משטח למשקל כבד לפריקה והובלה
משטח למשקל כבד לפריקה והובלה
ניתן להזמין לפי מידות הלקוח
ווי קשירה מתכוננים לאורך ורוחב כל המשטח, 4 פיני כניסה למלגזה כבדה