רמפות פלדה

You are currently viewing רמפות פלדה

מהי רמפה ממתכת פלדה ?

רמפות פלדה הם בעצם מתקן  המאפשר ניידות, המקל על התנועה או משמש לצורך יצירת במה עבור פעילות, העמסה או פריקה, העברה ממקום למקום ונשיאה. כל דגם של רמפה מפלדה בנוי בצורה שונה בהתאם לצורך ולכן לפני ייצור הרמפה יש להגדיר מהו הצורך ולאחר מכן להחליט היכן תהיה ממוקמת הרמפה. ישנן רמפות מפלדה שהן קבועות וישנן רמפה שהן ניידות ומאפשרות שינוע מאוד קל ומהיר.

שימושים נפוצים של רמפה מפלדה

מבין כל השימושים של רמפות, השימוש הנפוץ ביותר הוא רמפה ממתכת לצורך פריקה או העמסה של ציוד ממקום למקום, בין היתר מתוך מכולות ציוד, עליהן מעמיסים ציוד או פורקים מהן ציוד. בדרך כלל מדובר ברמפה ניידת, המאפשרת תזוזה בקלות יחסית. הרמפה מאפשרת העמסה והורדה של סחורה כבדה, וחוסכת העלאה באופן עצמאי. רמפה ממתכת פלדה מסייעת מאוד להעלאת סחורה למשאיות לדוגמא.

הגבלות משקל לרמפות

מאוד חשוב לשים לב להגבלות המשקל כאשר מבצעים שימוש ברצפה להעמסת ציוד במשאית ובפרט. במידה וישנה הגבלת משקל חשוב לא להעמיס יתר על המשקל המקסימאלי, על מנת שהרמפה לא תקרוס. חשוב לקבל הנחיות על התפעול והתחזוקה של הרמפה לצורך פריקה והעמסה של מכולות על מנת שחלילה לא יקרו משברים והרמפה תישאר תקינה ובטוחה.

כיצד תדעו לבחור רמפה?

 

על מנת שתוכלו לבחור את הרמפה המתבקשת חשוב מאוד לשים לב למספר דגשים:

קודם כל שאלו את עצמיכם למה הרמפה הולכת להיות מיועדת, שנית היכן היא הולכת להיות ממוקמת, שלישית מהו משקל הרמפה הרצוי כדי שהרמפה תהיה שימושית עבורכם ורביעית מהו התקציב שיש בידכם עבור רכישת רמפה. ארבעת הפרמטרים האלה חשובים מאוד ויעזרו לכם לגבש הבנה בקשר לאיזה סוג רמפה אתם צריכים.

רמפות פלדה – מסגריית האחים לוי

מסגריית האחים לוי בעלת ותק מאז שנת 1968 ועד היום. חברתנו מתמחה בייצור רמפה לכל מטרה באיכות גבוהה במיוחד והתאמה אישית לצורכי הלקוח. כל צוות העובדים שלנו הם מקצוענים ויודעים לבצע את העבודה כהלכה. אם אתם מעוניינים ברמפה לעסק שלכם אנחנו המקום המקצועי, המיומן והטוב ביותר בשבילכם.