בחירת רמפה

You are currently viewing בחירת רמפה

רמפה היא סוג של מדרון משופע, אשר משמש למגוון רחב של מטרות כמו: כאמצעי אשר מנגיש דרכים עבור אנשים המשתמשים בכיסאות גלגלים, לצורך העברת סחורות למכולות ולמגוון רחב של מטרות נוספות.
בכדי שאותה רמפה תענה על כל הציפיות ממנה, קיימת חשיבות גבוהה עבור בחירת רמפה מהחברה אשר תייצר אותה בקפידה ולשים דגש על פרמטרים כמו: איכות וטיב החומר ממנה הרמפה עשויה, הליך התכנון המקדים של הרמפה, הרמה והסטנדרטים של הליך העבודה (יצירת הרמפה), טיב השירות (עמידה בלוחות זמנים, שיתוף ושיקוף הלקוחות בכל תהליכי העבודה ואדיבות לאורך כל הדרך.

בחירת רמפה

בחירת רמפה – רמפות למכולות
כאשר הצורך הוא ברמפות למכולות, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד ולבחור את הרמפה בצורה מושכלת ונבונה.
כידוע, נהוג להעמיס את המכולה על בסיס יומיומי והרמפה מהווה אלמנט חשוב ומרכזי בתהליך העמסה. לכן, כאשר זה נוגע לרמפות למכולות, אי אפשר להתפשר על פחות מהרמפות האיכותיות, החזקות והיציבות ביותר אותן ניתן להזמין.
רמפות למכולות חייבות להתאפיין בעמידות גבוהה במיוחד, בחוזק, יציבות ובעוצמות בלתי מתפשרות, כאשר הן אמורות להיות ערוכות להחזיק משקלים כבדים במיוחד.
מהסיבה הזאת, כאשר מדובר ברמפות למכולות, חשוב לא להתפשר על בחירת החברה אשר תייצר את הרמפה כאשר יש לוודא שאותה החברה עושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר עבור המטרה ומקפידה על רמת גימור בלתי מתפשרת.
כמובן, שהבנה מקדימה של מלוא הדרישות והצרכים מאותה הרמפה, תהווה גם היא צעד חשוב בדרך לקבלת הרמפה האופטימאלית.

רמפות לבעלי מוגבלויות
הרמפות מהוות למעשה כאמצעי אשר בכוחו לשפר במידה רבה את יכולת הניידות ואת איכות החיים של בעלי המוגבלויות ובעיקר של כאלו הנעזרים בכיסא גלגלים – הרמפות מאפשרות להם גישה בהליכי הכניסה והיציאה ממקומות שונים.
ניתן לפגוש את הרמפות הללו בבתים הפרטיים, בבריכות שחייה, ברכבים (רמפות ניידות), בבתי אבות, בתחבורה ציבורית (אוטובוסים, רכבות) ובמקומות ציבוריים רבים נוספים.

רמפות עבור הובלות
רמפות להובלות, הן רמפות אשר עשויות ממתכת, הן ניידות וניתן להשתמש בהן לצורך הובלה של ציוד מורכב וכבד כמו רהיטים ואפילו רכבים.
רמפות שכאלה משמשות בעיקר משאיות הובלה מכל הסוגים – כאשר ניתן להזמין רמפה בהתאמה אישית – כאשר המטרה תהיה כמובן ליהנות ממענה איכותי על כל הדרישות והצרכים של המזמינים.

קבלת ההחלטות הנכונות
כאמור, יש לא מעט סוגים של רמפות, אשר יכולות לשמש למטרות שונות. בכדי ליהנות מרמפות אשר יספקו בסופו של דבר את המענה האופטימאלי לצרכים מהם, מומלץ להבין בשלב הראשון את מלוא הדרישות מאותן רמפות. בשלב הבא, חשוב לבחור בתבונה את החברה ממנה יוזמנו הרמפות – כדאי לוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה, אשר עושה שימוש לצורך המטרה בחומרי גלם איכותיים ובטכנולוגיות עבודה חדשניות. בשלב הבא, כדאי להיות מעורבים בתהליכי העבודה, עד לשלב של קבלת הרמפה המבוקשת.