רמפות למכולות

You are currently viewing רמפות למכולות

השימוש התדיר ביותר ברמפה הוא לצורך העמסה או פריקה של מטען ממקום אחד לאחר. בנוסף, הרמפה משמשת להעמסה ולפריקה ממכולות. רמפות למכולות תורמות רבות למשתמשים בהן.

העמסות מכולות היא פעולה הנעשית כמעט בכל יום בהמון מקומות, כגון: נמלים, חברות שילוח, מחסנים של יבואני סחורות ועוד המון אפשרויות. בכל אותם מקומות עוסקים באופן יום יומי בהעמסה של מכולות על רמפות. וכשאין את הציוד המתאים להעמסה כמו רמפות, הפעולה הופכת למאוד קשה ואין שום סיבה שתסבלו. מסגריית האחים לוי מציעה לכם את הפתרונות הכי טובים להעמסה ופריקה של סחורה

 

רמפות למכולות – הפתרון המושלם להעמסה ופריקת סחורה

אז מהי בעצם רמפה? רמפה נועדה לחסוך לכם את זמן ההעמסה הפריקה מהמכולה. בנוסף בין היתר רמפות משמשות גם בתור גשר פריקה למשאיות או למפעלים בהם אין אפשרות לפרוק. הרמפה היא חזקה במיוחד מכוון שהיא צריכה להעמיס משקלים מאוד כבדים. הרמפות של חברת מסגריית האחים לוי הן איכותיות וחזקות במיוחד. רמפות למכולות עשויות מפלדה מאוד חזקה והן מסוגלות לשאת משקלים עצומים. תהלייך הייצור של הרמפות נעשה באמצעות שיטות חדשניות, אשר מבטיחות ללקוחות תמורה מאוד משתלמת להשקעה.

איכות הרמפות של האחים לוי מוכיחה את עצמה בכל יום מחדש בשלל אזורי תעשייה ומפעלים שונים ברחבי הארץ וכמובן גם בנמלים.

 בבואכם לבחור רמפות למכולות, עליכם לשים לב להתאמת הרמפה לשם ייעודה לפי הצורך שלכם. יש לקחת בחשבון את המשקל שתעמיסו על הרמפה ולוודא את הגודל של הרמפה לה אתם זקוקים ולהגדיר מהי המטרה ברכישת הרמפה. ככאשר תבחרו במוצר העונה לדרישות שלכם, באמת תוכלו ליהנות מרמפה שתשרת אתכם בצורה הטובה ביותר לאורך זמן. לאחר רכישת הרמפה יש להקפיד על שימוש נכון ברמפה. חובה לבדוק את הגבלות המשקל כאשר מעמיסים ציוד, כיוון שעומס יתר עלול לגרום לקריסת הרמפה ולנזק כלכלי ולעיתים הדבר יכול להיגמר בפציעה של נפש.

 אם תבחרו ברמפה איכותית המתאימה לצרכים שלכם ותשמרו היטב על הוראות היצרן, תיהנו מיעילות רבה בעבודה ובטיחות.

במסגריית האחים לוי תמצאו רמפות באיכות הכי טובה עם השירות המעולה של האחים לוי.