בעידן של היום

משונעות בכל יום אין ספור של סחורות בכל העולם. בעקבות כך, ישנו צורך אדיר באפשרויות של פריקה נוחה של סחורות. אחת מן האפשרויות הן רמפות למכולות שהן ניידות.

ישנם שני סוגים של רמפות למכולות, הרמפה הניידת והרמפה הנייחת.

בשני הסוגים מדובר בסוג של גשר, אשר מתחבר אל המכולה ובאמצעות כך מתאפשרת פריקה במהירות והעמסת סחורה ביעילות, עם חסכון זמן רב.

השימוש ברמפות למכולות מתבצע בעיקר במצבים בהם לא ניתן להתקין מזח פריקה קבוע או כשפשוט אין צורך ברמפה קבועה. ישנן רמפות רחבות וישנן כאלו שפחות, כאשר מחפשים רמפות למכולות חשוב לבחון את כושר הנשיאה של כל דגם, על מנת שיתאים לעומס הצפוי בזמן העבודה, בהתאם לכבודת הסחורה המבוקשת.

 

ישנן רמפות שמתאימות למכולות של 10 טון ולעומת זאת ישנן רמפות שמתאימות לפריקת מכולות של 12 טון ואפילו 16 טון. על המנת שהרמפות למכולות יבצעו את עבודתן כהלכה, הן זקוקות לשיפוע כמובן ובנוסף הן זקוקות להרמה בצד שמחובר למכולה, את ההרמה מבצע מגבה מכני ואם תרצו ניתן גם להוסיף מגבה הידראולי ידני או חשמלי. מרכיב נוסף שמו "אף", תפקיד האף הוא למנוע מרווח בין סף הרמפה לבין פתח המכולה ובאמצעות כך הוא מבטיח יציבות מקסימלית בזמן הפריקה או העמסה.

ההעדפה המומלצת 

להשתמש ברמפות שבנויות ומורכבות מחומרים איכותיים ובשיטות מתקדמות וחדשניות, ככל שהרמפות למכולות יותר איכותיות כך הן שומרות על הצמיגים של המלגזות, שהן מבצעות את הפעולה של הפריקה וההעמסה ומונעות שחיקה מיותרת של הצמיגים.

חשוב מאוד לפעול לפי הוראות הבטיחות על מנת למנוע סיכונים מיותרים ולשמור על חיי העובדים. יש להימנע מההעמסה של משקלים גבוהים באופן קיצוני על הרמפה ולא להעמיס על גבי הרמפה משקל שהוא מעבר לכושר הנשיאה שלה.

באמצעות מלגזה

 באמצעות מלגזה מתאימה ניתן להעביר את הרמפות למכולות הניידות ממקום למקום בקלות. באמצעות כך שאין צורך להשתמש בשטח רב לרמפות קבועות, אלא אפשר לנייד כל רמפה בהתאם לצורך העבודה ולבצע כל פריקה או העמסה של מכולה באופן הנוח, הפשוט והבטיחותי ביותר, מושגת יעילות מקסימלית מבחינת התפעול השוטף.

רמפות למכולות
רמפות למכולות
רמפות למכולות
רמפות למכולות
רמפות למכולות