היכן תקנו רמפות למלגזות?

היכן תקנו רמפות למלגזות?

המלגזות נמצאות כיום בשימוש תדיר בכל 'סופר' ובכל בית אריזה. כאשר מעוניינים בעבודה מהירה ויעילה כדאי להשקיע ברכישת רמפות למלגזות שיספקו מענה טוב יותר לבית העסק.

העמסת מטענים זוהי פעולה הנעשית באופן יומיומי בהרבה מאוד מקומות. החל בנמלים, דרך מחסני היבואנים, חברות השילוח ובתי האריזה וכלה בהעמסת סחורה במחסני החנויות. המלגזות של היום הם לא כמו אלו שהיו בעבר. המלגזות של היום מסוגלות לשאת משא כבד ולהתרומם לגובה מרשים על מנת לפרוק או להעמיס את המטען שלהם. אך חשוב להשתמש בציוד הנכון למלגזה.

רמפות למלגזות – כדי לשפר ולייעל את העבודה

אנחנו, במסגריית האחים לוי, מציעים את תרומתנו לאותם בעלי עסק המשתמשים באורח קבע עם המלגזות. זאת על מנת לסייע בשפור כל תהליכי העבודה הן מבחינת המהירות של העמסת המטען והן מהבחינה של איכות העבודה תוך שמירה מלאה על בטיחות הנהג של המלגזה והעובדים האחרים שבסביבה. אנו מציעים את הרמפות למלגזות שמסוגלות להשפיע על שינוי משמעותי בכל תהליך ההעמסה והפריקה מהמלגזה.

מה יוסיפו לכם אותם הרמפות למלגזות?

הרמפות הללו מיוצרות מפלדה והם חזקות במיוחד. אנו מקפידים על ייצור באיכות הטובה והגבוהה ביותר ומשקיעים ברמפות שיהיו מסוגלים לשאת משקלים גבוהים במיוחד. אנו צובעים את הרמפות בצבע עמיד עם גימור מושלם וריתוכים נקיים.. הרמפות מקלות מאוד את תהליך ההעמסה שנעשה ללא כל אותם קפיצות מיותרות המכבידות על העבודה כאשר משתמשים בלי הרמפה מפלדה. הרמפה משפרת מאוד את איכות העבודה ותורמת למהירות וליעילות שלה. עובד שהתנסה בעבודה עם מלגזה בעלת רמפה מפלדה שמיוצרת אצלנו לא יבין כיצד עבד עד היום עם מלגזה אחרת…

הרמפות הללו מתאימות ליבואנים של מוצרי חשמל שונים, להעברת ריהוט, קרמיקה ועוד. ניתן לומר שכל מי שעוסק ביבוא או בייצוא של סחורה, יוכל להפיק תועלת רבה מהמוצר- לצורך העמסת המכולות.

אנחנו במסגריית האחים לוי המסגרייה הוותיקה שקיימת כמעט 50 שנה בשוק! צברנו עם השנים הרבה מאוד ניסיון לצד מוניטין וכיום מדובר בחברה מפותחת במיוחד המנוהלת בידי דור ההמשך על ידי האחים לוי בניו של משה לוי. אנחנו מצוידים בטכנולוגיה החדישה ביותר ומסוגלים לתת את המענה המושלם לכל לקוח כאשר מדובר בתחום המתכת. בעלי עסק שרכשו אצלנו רמפות למלגזות מעידים על שינוי משמעותי באיכות העבודה והשינוע שהפך להיות מהיר יותר, קל יותר ובטוח יותר.

אם גם אתם מעוניינים לייעל את התהליכים בעסק שלכם, פנו אלינו עוד היום ונשמח לשנע ולהזניק גם לכם את העסק!

רמפות למכולות
רמפות למכולות
רמפות למכולות
רמפות למכולות
רמפות למכולות