רשתות מתכת

רשתות מתכת, אלו הן רשתות העשויות סוגים שונים של מתכת, בין אם מדובר באלומיניום, נירוסטה ברזל או פלדה. רשתות מתכת משמשות אותנו למגוון גדול של שימושים שכל אחד מהם מצריך צורה, חוזק וצפיפות בדרגה שונה.

רשתות מתכת לתעשייה

רשתות מתכת משמשות בתעשייה עבור דברים רבים, כמו חלקי מכונות שונים העשויים רשת מתכת, מדפים של אחסון ועוד. רשתות אלו צריכות להיות חזקות ועמידות נגד חלודה – בעיקר אם מדובר בתעשיית המזון או מוצרי הרפואה שם יש צורך בסביבה סטרילית. היתרון של רשתות מתכת הוא שהן ניתנות לניקוי וסטריליזציה בקלות.

רשתות מתכת לחקלאות  

בענף החקלאות משמשות רשתות מתכת לצרכים רבים, כמעט כל הגדרות המשמשות לבניה של לולים, דירים ורפתות עשויים מרשתות מתכת. בנוסף כלובי חיות קטנות כמו ארנבים או ציפורים עשויים רשתות מתכת על מנת שהכלוב יישאר נקי והלכלוך כולו ירד למטה. גם תאי הטלה של תרנגולות עשויים רשת מתכת מאותה סיבה – לגרום ללכלוך לרדת למטה ולהשאיר את הכלוב נקי בלי צורך לנקות אותו באופן רציף וקבוע.

מתקנים שונים של עציצים, עגלות לצמחים או לביצים עשויים רשתות מתכת דקות וקלות על מנת לחסוך במשקל של העגלה ולמנוע את הצורך לנקות אותן לעיתים קרובות מאוד.

רשתות מתכת לבניה – עבודת מסגרות

בענף הבניה משמשות רשתות מתכת עבור יציקות בטון של משטחים גדולים. אלו הן רשתות עשויות ברזל עבה ברשת של 10X10 ס"מ. רשתות אלו צריכות להיות חזקות מאוד על מנת להחזיק יציקות בטון יציבות ועמידות לאורך זמן.

רשות מתכת לגידור – מסגרייה 

ככלל כל הגדרות כמעט עשויות רשת מתכת מסוגים שונים של מתכות ובעוביים שונים בהתאם למטרה לשמה הם נועדו. ניתן כמו כן לבצע מגוון עבודות מסגרות במקום שמתחמה כמו מסגרייה ששם ניתן לבצע התאמה אישית של רשתות עבות וגם דקות , רשתות מתכת חסרות אלסטיות עשויות מחוטי מתכת עבים יותר ומשמשות לגידור של מקומות בהם יש צורך להרחיק אנשים או למנוע מאנשים לצאת, כמו מתקנים בטחונים, בתי כלא ומוסדות לימוד של ילדים.

כמו כן רשתות מתכת גמישות הניתנות לגלגול משמשות לגידור של חצרות פרטיות או חצרות מבנים שונים. מדובר בגדר שיכולה לשמש גם לשתילה של צמחים מטפסים שיתלפפו על הגדר.

מחסנים וסככות
מבני תעשיה
מחסנים וסככות
מבני תעשיה
מבני תעשיה